posūkiai

Didžiausi sugrįžimai futbolo istorijoje

Tęsiasi po reklamos..

Į sugrįžimai futbole Jie visada yra nepamirštami tiek komandai, kuri sugeba pakeisti rezultatą, tiek tiems, kurie laimi ir galiausiai pralaimi.

Kai šie sugrįžimai įvyksta svarbiuose žaidimuose, tokiuose kaip klasika, po elastingo pradinio rezultato ir ypač čempionato finaluose, jie yra pažymėti visam laikui.

Atsižvelgdami į tai, šiame straipsnyje mes pateikėme tai, kas, mūsų nuomone, yra didžiausia futbolo istorijoje nesėkmė.

Sekite turinį iki pabaigos, kad sužinotumėte daugiau apie temą!

Liverpulis ir Milanas: Stambulo stebuklas 2005 m

tai yra posūkis futbole Jis patenka į viršų, nes tai buvo vienas įspūdingiausių istorijoje ir vyko Čempionų lygos finale, svarbiausiame klubų turnyre pasaulyje.

Nenuostabu, kad žaidimas iki šių dienų žinomas kaip „Stambulo stebuklas“, kuris kartą ir visiems laikams vainikuoja vieną didžiausių žaidėjų istorijoje Steveną Gerrardą.

2005 m. gegužės 25 d. Stambule šio sezono Čempionų lygos finale susitiko „Liverpool“ ir „Milan“.

Dar pirmajame kėlinyje Milanas atidarė 3:0, kai du įvarčius pelnė argentinietis Hernánas Crespo ir vieną italų kapitoną Paolo Maldini.

Daugeliui finalas tuo ir baigėsi, tačiau 2 kėlinyje viskas pasikeitė.

Po 15 minučių daugybės Liverpulio gerbėjų dainavimo, šaukiamų „Tu niekada nevaikščiosi vienas“ per pusę laiko, „The Beatles“ gimtojo miesto komanda grįžo su kerštu.

Vos per 15 minučių anglai rezultatą išlygino Gerrardo, Vladimiro Smicerio ir Xabi Alonso įvarčiais.

Po lygiųjų liko dar įdomesnis žaidimas, pratęsimo pabaigoje vartininkui Dudekui atmušus „įvartį“ nuo puolėjo Ševčenkos.

Iki tol mažai žinomas „Liverpool“ vartininkas paskutiniuose smūgiuose atliko dvi baudas ir jo komanda tapo čempione.

Vėlesnis atskleidimas, kad „Liverpool“ vidurio puolėjui Dietmarui Hamannui lūžo koja, kai pelnė 11 metrų baudinį, tik dar labiau pagyrė šį pasiekimą.

Vakarų Vokietija x Vengrija: Berno stebuklas 1954 m

Kitas lūžis finale, pažymėjęs futbolo pasaulį, įvyko 1954 m. pasaulio čempionate Šveicarijoje.

Dar gerokai prieš Stambulo stebuklą „Berno stebuklas“ buvo a posūkis futbole kuris žymėjo pirmąjį vokišką titulą.

Žvaigždės Ferenco Puskáso vedama Vengrijos komanda į finalą pateko nepralaimėjusi ir vos per 8 žaidimo minutes pelnė 2 įvarčius, vieną iš jų – savo žvaigždės.

Tačiau netrukus po to Vakarų Vokietija atsisakė, o Helmutas Rahnas sužibėjo, įmušdamas du Vokietijos sugrįžimo Šveicarijoje įvarčius – tai kažkas netikėto.

Boca Juniors x River Plate: Superclásico 1972 m

Garsioji Argentinos Superclásico yra didžiausia futbolo varžovė Buenos Airių šalyje ir negali būti palikta mūsų sąraše.

Kyla klausimas, posūkis futbole kuri žymėjo klasikos istoriją tarp Boca ir River, įvyko 1972 m.

Rungtynės tarp dviejų varžovų vyko kito Argentinos klubo „Vélez Sarsfield“ stadione, ir visi, kurie ten nuvyko, pamatė įspūdingą žaidimą.

„River Plate“ po 9 minučių pirmavo 2:0, o „Millonarios“ vartininkas 13-ąją pirmojo kėlinio minutę net atrėmė „Boca“ baudinį.

24 minutę „Boca“ sulėtino apsukų skaičių ir pirmojo kėlinio pabaigoje rungtynės jau tapo 3:2.

2-ojo kėlinio pradžioje Potente pelnė dar vieną įvartį ir padarė rezultatą 4:2 Xeneizes naudai, tačiau ta naktis priklausė River.

Baltieji išlygino po dviejų įvarčių per 5 minutes (57 ir 62), o rungtynių pabaigoje 90 atmušė rezultatą.

Nėra jokių abejonių, kad tai buvo vienas didžiausių sugrįžimai futbole ir tai amžiams pažymėjo abiejų komandų gerbėjus.

Angola ir Malis: 2010 m. Afrikos tautų taurė

2010 m. Afrikos Tautų taurė prasidėjo su trenksmu: pirmosiose rungtynėse turnyro atidaryme Angola ir Malis sužaidė po 8 įvarčius.

Angola laimėjo rungtynes 4:0, kol iki finalinio švilpuko buvo likę 12 minučių, tačiau rungtynes stebėję sirgaliai pamatė fenomenalų posūkį.

Po 33 minučių antrajame kėlinyje Malis pradėjo savo sugrįžimą ir, nepaisant to, kad rungtynių nelaimėjo, po pralaimėjimo 4:0 rezultatas 4:4 buvo didžiulis žygdarbis, pažymėjęs Afrikos futbolo istoriją.

„Barcelona“ ir PSG: Neymaro naktis 2017 m

PSG jau daugelį sezonų siekė svajonės laimėti Čempionų lygą, o 2017-aisiais būtent Neymaras kitą sezoną atiteks prancūzų kankinančiajai Paryžiaus komandai.

„Barcelona“ pralaimėjo PSG Paryžiuje rezultatu 4:0 ir daugelis nebetikėjo, kad tą pranašumą bus įmanoma pakeisti.

Tačiau praėjus vos 3 minutėms Suárezas atidarė „Barça“ įvartį, tačiau antrasis įvartį pelnė tik 40-ąją pirmojo kėlinio minutę.

Iki to momento PSG vis dar buvo klasifikuojamas, tačiau 2-asis kėlinys buvo kupinas emocijų abiem pusėms.

Messi pelnė trečiąjį įvartį iš 11 metrų baudinio ir atrodė, kad „Barcelona“ įmuš dar vieną įvartį ir pereis į pratęsimą.

Į paveikslą pateko Cavani žvaigždė, kuri prancūzams sumenko ir tuo metu privertė katalonus įmušti dar 3 įvarčius, o tai atrodė neįmanoma.

Tada atsitiko tai, ko niekas nesitikėjo: vos per tris minutes Neymaras įmušė du įvarčius, o „Barcai“ prireikė dar vieno.

Antrojo kėlinio pertraukos metu nepretenzingas Neymaro kamuolys aikštėje baigėsi Sergi Roberto įvarčiu ir Barselonos įskaitymu.

Žaidimas vainikavo puikų rezultatą posūkis futbole ir iškilmingas vakaras Neymarui jaunesniajam, kuris po kelių mėnesių perėjo į PSG ir iki šiol yra brangiausias futbolo kontraktas.

Išvada

Kaip matyti čia, yra įvairių momentų, kurie žymi futbolo istoriją, o sugrįžimai visada yra tame sąraše.

Šiame turinyje pateikiame tuos, kuriuos laikome didžiausiais sugrįžimai futbole iki šios dienos, tiek įprastose rungtynėse, tiek atkrintamosiose, tiek finalinėse varžybose.

Ką manai apie tekstą apie didžiausią sugrįžimai futbole?